Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emagon volt már olyan valakine...

Emagon volt már olyan valakinek hogy nem hozták ki a megrendelt terméket?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 21:24
 1/9 anonim válasza:
Erre én is kivancsi lennék. Keddre ígérték a kiszállítást de nem jött meg. Még azt sem jelezték hogy a Futárszolgálat átvette vagy valami.. Írtam az ügyfélszolgálatnak azok meg nem válaszoltak..
2015. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok.. 29-01 a várhato kiszállitási idö tegnap kellet volna hozniuk azt irják rendelés követésbe csomag elküldve futárszolgálatnak... elötte meg azt irták hogy 10 nap a várhato kisz. idö
2015. dec. 2. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
az emag roman ceg, es amit rendeltel romaniabol kell kiszallitsak akkor eltart mert a romanoknal unnep volt...
2015. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nagy nehezen válaszolt az ügyfélszolgálat. Írták h a csomag még nem került feladásra időpontot nem tudott mondani. De ahhoz képest tudták mondani h 2.ára megérkezik..
2015. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meg lehet hogy román cég de szerintem nem onnan hozzák az árukat... tul költséges lenne
2015. dec. 2. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is azt írták max 2-ára itt lesz de csak ma került fel a depóba. onnan majd holnap hozzák. gondolom.
2015. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na csomagkiszállitás alatt... :D eddig még nem jött meg de gondolom ma hozzák :)
2015. dec. 3. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkaptad? Én már igen :) 12fele hozta. Én is ilyen takarót rendeltem 150*200barba. :) ma felavatom :))
2015. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
meg :D fél 5 fele
2015. dec. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!