Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy 32gb-os Kingston...

Vettem egy 32gb-os Kingston pendriveot, és csak kisebb méretű fájlokat tudok rátenni, amit tudok, hogy elvileg ez a Fat miatt van, mert az csak 4gb- ot enged maximum. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Azt írja ki mikor másolnék rá egy nagyobb csomagot, hogy Hiba: nem írható, és hogy szüntessem meg az írásvédettséget.

A régi pendriveom is, ami 16gb- os volt , arra folyamatosan pakoltam szó nélkül 10-12 gb- os cuccokat is , és az is Fat volt.



#hiba #pendrive #GB #másolás #írásvédett #írásvédettség megszüntetése #kingston 3.0
2015. dec. 2. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb, formázás, NTFS
2015. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"arra folyamatosan pakoltam szó nélkül 10-12 gb- os cuccokat is , és az is Fat volt"


Ez technikailag kizárt. Vagy NTFS volt, vagy exFAT, de biztosan nem FAT vagy FAT32, mert azokra semmilyen trükkel nem tudsz nagy fájlokat tenni.

2015. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, ha leformázom ntfs-re akkor a tv nem biztos hogy le tudja játszani a filmet róla, igaz ?
2015. dec. 2. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

1) Attól függ hogy milyen tv

2) Amit nem tudsz rárakni, azt biztos nem tudja lejátszani

3) később visszaformázhatod, és rakhatsz rá kissebb fájlokat

2015. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!