Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feljelenthetnek ha nem adok...

Feljelenthetnek ha nem adok el egy termeket Hardverapron?

Figyelt kérdés

Nehany napja felraktam a telefonomat. Ugy voltam vele megszabadulok tole... jelentkeztek is paran es az egyikkel megbeszeltuk hogy szemelyesen talalkozunk es megnezi a telot es megveszi.

Azutan anyukam mondta hogy neki megis szuksege lenne ra, biztos ami biztos legyen egy extra telefononunk, igy visszamondtam az eladast. Egy nappal elotte.


De a vevo elkezdett fenyegetni hogy mivel mi mar irasban megegyeztunk nem vonhatom vissza az eladast!

Szerzodesszegessel es ugyvedekkel jott elo...

Megtehet ilyet?



2015. dec. 3. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifizette? Ha nem, akkor nem érte kár, nincs oka panaszra.
2015. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Papíron szerződtetek tanúk előtt ? Ügyvédet fogad pert indít ígéretre és állná a költségeket ? Esetleg adott küldött foglalót ? Amatőr próbálkozás , ezt tudjaő is , ha nem akkor szori .
2015. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem fizetett... de folyton fenyegetozik hogy igenis kotelessegem mar eladni neki a telefont...
2015. dec. 3. 14:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az oldalon privat uzenetekben beszeltuk meg a dolgot. De szerinte ez mar szerzodes.. es nem kell ehhez penzt kuldenie hogy penzt utalni vagy kuldeni hogy fenn alljon. Es ha nem teljesitem akkor jogi perre terelheto...
2015. dec. 3. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond neki hogy terelje, menjen nyugodtan bíróságra, ügyvédhez, ahová akar. Semmi alapja nincs, se pénzmozgás nem történt, se szerződés nincs, semmi, csak pár mondat a priviben, az semmi.
2015. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad úgyse tud semmit tenni, ilyennel nemigazán lehet bíróságra fordulni. Ha kifizette volna na akkor lehet belőle baj de így semmi. Szóval ő hagy örjöngje magát ki majd békén hagy.
2015. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj annyira megnyugtattatok! Mar feltem hogy feljelent vagy ilyenek...
2015. dec. 3. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelességed eladni neki a telefont, nem történt abszolút semmi. Nincs mire perelnie gyakorlatilag.
2015. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!