Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ismeri fel a számítógépem...

Nem ismeri fel a számítógépem a szkennert! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
CSatlakoztatom a géphez és az áramkörbe is az szekennert és a gép semmit nem csinál nem ismeri fel vagy a szkennerel lehet valamit hiba?:S
2010. márc. 22. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Telepítsd a driverét/illesztrőprogramját.

Ha nincs hozzá telepítő cd, akkor keress rá a márkájára és sorozatszámára a neten és töltsd le onnan a drivert.

2010. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de telepítettem és semmi! Rákattintok a beolvasásra és kiírjal, hogy forrás keresése és nem talál semmit :S
2010. márc. 22. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom.

Ezt látni kéne...

Én ilyen esetekben ezeket szoktam végigcsinálni:

Kihúz-bedug

Kikapcsol-bekapcsol.

Gép újraindít.

És ha minden jól van telepítve és ezek után sem műkszik, akkor pedig a hibaüzenetet beírom a google-ba, az kiad néhány PC fórumot, ahol még másik 30 embernek is ugyanez a problémája, és kb ott találok is rá megoldást.

2010. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen segítőkész vagy de még most sincs semmit reagálás:S Hibakódot pedig nem ír ki...

De am a szkennerbe 3 dugó van nekem meg csak két zsínorom va az egyik a géphez a másik az áramkörhoz vagy még egy lyuk az pedig olyan mint az egéré lehet eltünk egy zsinór mert egy kisidőre eltettem a szekennert a szekrénybe mert nem használtam de már kerestem mindenhol és nem találtam mást:-(

2010. márc. 22. 09:23
 5/9 A kérdező kommentje:
a típusa egyébként hp scanjet 3530c
2010. márc. 22. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami a géphez megy zsinór az milyen kábel? USB?

Ha 3 csatlakozó van a scanneren, de csak 2 kábeled van, akkor tuti ez a probléma.

Valószínű 2 kábel megy a gépbe.

Ezt az oldalt olvasgasd:

[link]

2010. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen USB. Olvasgatom köszii hátha jutok valamire :D
2010. márc. 22. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, majd írd meg mi volt a megoldás... hogy másokon is segíts :)
2010. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg itt:

[link]

2010. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!