Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi PC konfiguráció,...

Pinázó kérdése:

Az alábbi PC konfiguráció, milyen játékok futtatására alkalmas? Az összeállítás lent található.

Figyelt kérdés

Processzor: Intel® Core™2 Duo Processor E8500

Videókártya: ATI Radeon™ HD 5570 2Gb GDDR3

Memória(Ram): 3x 2Gb | 1333Mhz = 6gb DDR3

Alaplap: ASUS P5P43TD


Szerintem ezek a legfontosabbak, melyek a játékhoz, továbbá ehhez a kérdéshez szükségesek. Ha valamit kihagytam, akkor elnézést, illetve kérlek titeket, hogy szóljatok. Nos.. szerintetek a konfiguráció milyen játékok futtatására alkalmas? Egy GTA V alacsony grafikán elfutna rajta? Egyébként azt elfelejtettem leírni fentebb, hogy minden Driver ami csak lehetséges a legfrissebb. Annyit tudok mondani, hogy a Far Cry 3 Nagyon Magas 1280x1024 grafikában szépen futott. Köszönöm a válaszotokat előre.



2015. dec. 4. 16:47
 1/2 Bence2601 ***** válasza:
Hát a gta 5-nek nagyobb a gép igénye. Processzorból inkább i3 vagy i5 mert a core 2 duo meg a core 2 quad már régi technológia. Rám-ból lehetne +2GB de szerintem 6-on elindulna. Videokártya is lehetne erősebb de a minimumot megüti. Szerintem 720 vagy 1024-es felbontáson lowon elmehet kb 30FPS-el
2015. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence2601 ***** válasza:
Ram*
2015. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!