Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A következő számítógép-összeál...

A következő számítógép-összeállítás megfelel valamennyire a mai elvárásoknak?

Figyelt kérdés

Illetve nem csak a mainak, picit előre is nézek vele.

Gépház: Zalman Z11 Plus

Alaplap: MSI X99S SLI Plus

Processor: Intel I7-5820k

Memória: Fury 16gb 2500mhz

Videókártya: Nvidia Gforce GTX980 TI

SSD: Samsung 256gbx2

HDD: Samsung 3Tx2

Tápegység: Be Quiet! Dark Power Pro 11 750W moduláris

Processzor hűtő: Zalman Reserator 3 Max Dual

Hangkártya: ASUS STRIX SOAR 7.1 PCIe


Megpróbáltam olyat összeállítani, ami megfelel a mai követelményeknek és itt nem médiumon 23 fps-el zötyögő játékokra gondolok, és egy videó rendelelését sem 8 óra alatt értem.



2015. dec. 4. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gépházból legyen egy jobb légáramlású fémvázas modell. Különösen akkor, ha a jövőre gondolsz. Más baj első ránézésre nincs.
2015. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tenleg erdekes hogy meregdraga minden, es brutha teljesitmeny es BRUTHA MINOSEG

erre egy alapveto gephazat valasztasz hozza..


valami full extras illene egy "kozepkategorias" corsair obsidian minimum

2015. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyenlőre marad ez a gépház, mert már megvan.

A lényeg akkor, hogy erős gép lesz? Bírni fogja legalább a mai követelményeket?

2015. dec. 4. 17:25
 4/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem kapni mar az obsidian t :/

leallt gyartasa mert nagy rakas *** volt :D

akkor megnezem mi napjaink kinalata helyette

2015. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 jo ok

jo lesz persze, mar nem nagyon lehetne fokozni csak full extras gephazzal


2-2 ssd-hdd vel el fog szalni az Ürbe! :D

2015. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, mivel X99 chipset nem játékra van, emiatt ebből a szempontból több, mint elég. Én személy szerint Z170 + i7-6700k + TitanX-et vennék helyette, de neked kell eldöntened, hogy ennél erősebb processzorra a rendereléshez szükség van-e.
2015. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért annyira erősnek nem tartom, mert láttam videókártyákat 350-380 ezer forintért, processzort 280-300ezer forintért, meg 32-64gb ram, szoval en inkabb csak egy felsokozepkategorianak mondanam, ami aranylag megfelel a kovetelmenyeknek.
2015. dec. 4. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Akárhogy nézzük, X99 az "A" csúcskategória.

A ramot akármikor bővítheted 128GB-ra, videokártyából meg akármikor vehetsz még hármat mellé, tehát ez így megfelel a "követelményeknek" és tényleg csak a ház rontja az összképet.

2015. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


de aruljak oket csak google nem adott ki boltokat valamiert de lehet rosszul kerestem


de amugy egy rakat gyonyoru haz van 40ezer korul is mar

2015. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért egy Titanx nem olcso... 369ezer.. Ennyit nem koltok egy alkatreszre. Igy is 3 honapnyi fizetesem kell rakoltsem a gtx980 ti-re. Eddig az alaplap, a gephaz es a tapegyseg van. Sorjaban veszem a kissebb alkatreszeket, es utoljara jon a ket legdragabb, ami a vidikari, es a proci. Ez kb a nyar kozepere lesz meg. Inkabb maradok a ti mellett es ha majd egyszer kevesnek bizonyul, veszek melle megegyet.

A gephazbol egy erosebbet neztem, egy 56ezres jo kis gepet, de azt mondták, hogy felesleges olyan dragat venni. Nem is akarok olyan szintu gamergepet venni, amihez csucsminosegu gephaz kell. Maga a vasarolt alkatreszek is lassan elavultak mar, csak szeretnek egy olyan gepet, amin a leheto legjobban fut pl.: gta5, euro truck simulator 2, trainsimulator 2016, bf3-4, far cry 3-4-5, stb. Valamint magasminosegu time-lapse videok keszitesere is jo legyen, amiben ugy kezeljen 100-150 ezer magasfelbontasu kepet, hogy ne fagyjon be a gepem, es ne masfelnapig tartson neki az elmentese. Valamint jovore, talan evvege fele lesz kaphato magyarorszagon is az Oculus Rift, es szeretnek egyet majd beszerezni. Haverommal egyutt epitek gepet, de o nem tud nagyon eroset, mert sulis es nincs ra keret. Sokan javasoltak nekem, hogy egy I5 processzor es egy gtx960-970 boven eleg, de ilyenkor csak rohogni tudok.

2015. dec. 4. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!