Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák egy olyan kis...

Hogyan tudnák egy olyan kis videót csinálni, amely egy képpel kezdődne, majd távolodna elfele és egyre több kép látszana míg végül annyira eltávolodik, hogy egy szív alak lesz a képekből?

Figyelt kérdés

Barátnőm születésnapjára szeretnék egy ilyet csinálni. Ha még lehetne, akkor azt is szeretném pluszba, hogy a szívben, vagy valahol máshol legyen egy 20-as szám is. Ja és zenét is szeretnék alá rakni.

Nagyon megköszönném a segítséget. :)



#fotó #kép #videó #szív #animálás #képekből alakzat
2015. dec. 4. 19:37
 1/8 tabaki ***** válasza:
Gondolom, úgy, hogy előre megcsinálod nagyban az egészet, és folyamatosan kicsinyíted addig, míg a képméretbe bele nem fér. A módszerrel az a baj, hogy nem tudom, hogyan lehet ezt a videószerkesztőkben megcsinálni. Remélem, lesz, aki használ ilyeneket, és tud tanácsot adni. Én Blenderrel oldanám meg, de azt nem igazán ajánlanám előzetes ismeretek nélkül.
2015. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most már eljutottam odáig, hogy a kép meg van, már csak valami könnyű megoldás kellene egy videoszerkesztőben, amivel annyit csinálnák, hogy ránagyítok, aztán folyamatosan távolodna.
2015. dec. 4. 19:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és remélem nem megy a minőség rovására a túlzott nagyítás...:)
2015. dec. 4. 19:49
 4/8 tabaki ***** válasza:

Ezért kell nagyban megcsinálni az alapképet. Én ehhez az egyszerű kis próbához is 10240X5760 pixel méretű kollázst használtam:

[link]

2015. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kép már jó, elég nagy a felbontása, 12000x8400. Megpróbálom megcsinálni Photoshop-pal. :)
2015. dec. 4. 21:45
 6/8 tabaki ***** válasza:
Az a gyanúm, hogy menni fog... ;)
2015. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerült, mert szar hozzá a gépem és mindig lefagy. Nem segítenél nekem, ha megkérhetlek? Írok levelet. :)
2015. dec. 4. 22:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de azért köszönöm! :)
2015. dec. 4. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!