Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nevet adjak a Youtube...

Milyen nevet adjak a Youtube csatornámnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen nevet adjak a csatornámnak.Már van csatornám egy ideig a saját nevemen volt de nem akartam hogy mindenki tudja ezért .....'s world lett a neve.De ezt nem tartom túl egyedinek és mindenkit így hívnak ezért szeretnék valami érdekesebbet.Kerestem már de az foglalt volt.Amit kell tudni rólam:12 éves lány,a csatornán vlook és TAG-ek,DIY-ok vannak/lesznek.Nem gameplay.Elre is köszi az ötleteket.

2015. dec. 6. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Asszondja...


12 éves

Videózik

De, mi az isten az a vlook, TAG, DIY?

2015. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: ezt csak az tudja, aki már látott pár ötlettelen csatornát. :)

DIY: Do It Yourself. Magyarul: az illető a saját készítésű cuccait mutatja be. Csak ugye magyarul leírni már ciki, meg nem elég "cool".

TAG: tulajdonnképpen azt jelenti, hogy kiválaszt egy adott témát, és arról beszél, vagy azzal kapcsolatos dolgokat csinál. De ugye ha nincs odaírva, hogy TAG videó, akkor az már nem trendi. :)

A "vlook" nekem is idegen, de szerintem az "vlog" akart lenni, ami tulajdonképpen a naplóírás, blogolás videós formája.

Még egy ilyen agyrém a "HAUL", ami annyit jelent, hogy megmutogatják, hogy mit vásároltak. Leginkább a szépségápolással és divattal foglalkozó egyének használják ezt a megnevezést. Mert ez így trendi...


Kérdező: én csak annyit mondok, hogy add önmagad. Nem csak névben, hanem tartalomban is. Nem attól leszel valaki, hogy ugyanazt csinálod, mint mások. A névválasztásnál se az legyen a mérvadó, hogy mások szerint mi a jó. Az egyediséget pont azzal dobod el, ha mások kedve szerint választasz nevet a saját ötleted helyett.

2015. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!