Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mely az a program, amely...

Mely az a program, amely automatikusan letölti a hivatkozásokon lévő fájlokat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy CD-t, amin kb 1000-1200 pdf fájl van. Ezt egyesével körülményes manuálisan letölteni.


Van erre valamilyen program?



2015. dec. 7. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bár nem értem mit akarsz, de van sok download manager. Free Download Manager, Orbit pl. ingyenesek.
2015. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tabaki ***** válasza:
Én ezt a kérdést nem értem. Mit akarsz letölteni? Hogy jönnek a hivatkozások a képbe?
2015. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tabaki ***** válasza:
Jó' van, ezek szerint nem csak én vagyok korlátolt...
2015. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A CD-n egy 'honlap' van és arról letölteni a pdf fájlokat
2015. dec. 7. 17:46
 5/15 tabaki ***** válasza:

De a cédén offline rajta vannak a PDF-ek, ugye? És ezek szerint nincsenek egy mappába gyűjtve.

Én a következőt csinálnám: Egy tetszés szerinti fájlkezelő keresősorában megadnám a *.pdf kifejezést, így kilistáztatnám a lemezen lévő összes PDF-et. Ezután kijelölném a teljes listát, és egy előkészített mappába húznám.

Sántít valahol a tervezet?

2015. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 San Bernardo ***** válasza:

Hasonlóképp a fentiekhez, én is nehezen látom a problémát..

Ha a fájl menedzserrel (intéző, stb) ráklikkelsz a CD tartalmára, kiírja az összes található fájlt rajta.

namost legfelül az oszlopok tetjén ha a fájl TIPUSra klikkelsz akkor tipusonként eleve csoportosítja, tehát az összes pdf fájl egymás alatt lesz, nem zavar be a többi. Ezek után legfelsőre klikk, majd Ctrl-lal mész az aljára a pdf-eknek, és már meg is világítja az összeset. Ezután szokásos áthúzás, és menni fog.

2015. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos most nem tudok képernyőfotót mutatni (olyan gépnél vagyok, amin nincs CD olvasó). Viszont odáig eljutottam, hogy a pdf fájlokat kilistázza. Így is csak egyesével lehet lementeni, nem lehet áthúzni a gépre egy mappába :(
2015. dec. 8. 15:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Át lehet azt húzni egyszerre is. A CTRL-el együtt klikkelve egyesével ki lehet jelölni őket vagy az elsőre simán ráklikkelve, majd a SHIFT-el együtt az utolsóra klikkelve kijelölheted az összeset, aztán áthúzhatod. Vagy húzhatsz rájuk az egérrel egy négyzetet is, ami benne lesz a négyzetben, az ki lesz jelölve.

De mivel ennyire nem értesz a számítógéphez, ezért talán legjobb lenne, ha szólnál egy hozzáértőnek, könnyebben meg tudnád értetni vele, hogy mit akarsz és megcsinálná neked.

2015. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha egy honlap lenne. Úgy képzeld el, mintha az egyéb kérdésekre mennél rá itt, és azokat akarnád áthúzni egy mappába... :D
2015. dec. 8. 16:43
 10/15 anonim ***** válasza:
És miben látod ezeket, miben dolgozol, mit használsz, böngészőt (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge) vagy fájlkezelőben (Intéző, Sajátgép, Total Commander)?
2015. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!