Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány játék volt elérhető...

Hány játék volt elérhető Playstation platformra a legelso PS megjelenési napján?

Figyelt kérdés
linkelnétek hogy honnan olvastátok/tudjátok? :) köszi!

2015. dec. 7. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 7-8 db nekem megvolt annó
2015. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van játék lista többnyire dátummal együtt:

[link]

De megjelenéskor szerintem nem túl sok játék lehetett, hiszen a szoftverházaknak is újdonság volt. Inkább csak azok, amiket a Sony házon belül készített, ráadásul a fejlesztéshez egy speciális PS-t kellett venniük a cégeknek, ami nem volt olcsó.

2015. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A Wikipedia-n ez olvasható: "The Sony PlayStation was first released in Japan on December 3, 1994, September 9, 1995 in North America, September 29, 1995 in Europe and in Australia on November 15, 1995 and featured 10 launch titles: Air Combat, Battle Arena Toshinden, NBA Jam Tournament Edition, Power Serve Tennis, Rayman, Ridge Racer, Street Fighter: The Movie, The Raiden Project, Total Eclipse Turbo, and Zero Divide." A válasz tehát: 10.


Ui.: Sok szerencsét a PS4 megnyeréséhez! ;)

2015. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
á, nem jött össze 3 facebook fiókkal sem alapos utánajárással..
2015. dec. 7. 23:31
 5/6 anonim válasza:
Szerintem hibás a kiértékelés. Takkra minden válaszom jó és mégsem fogadja el ...
2015. dec. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASUS X552EP válasza:
10 játék volt előrhető :)
2015. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!