Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol itt a trükk? gondoltatolva...

Hol itt a trükk? gondoltatolvasós játék

Figyelt kérdés

találam egy """gondolatolvasós"""" játékot, és tényleg mindig az a kártya maradt, amelyiket kiválasztottam... Megnéznétek? szerintetek mi a trükk? íme a link:

[link]


2010. márc. 22. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes kártyát lecseréli..egyszerű..
2010. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg lecseréli mindet.

Ezt a trükköt még én is meg tudnám csinálni.

2010. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy hol itt a trükk? Nagyon egyszerű:


Koncentrálsz egy lapra, a többit nem is figyeled. Kattintasz és továbbra is az az egy lap jár a fejedben amit kiszemeltél.


A következő leosztásnál csodálkozol, hogy nincs közte az a lap amit kiszemeltél. Vajon hogy lehet?


Elárulom :) A második leosztásban szereplő lapok mind különböznek attól, mint ami az első leosztásban volt


Ennyi :)

2010. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A trükk? Hogy egyik kártya sem volt azok közül a második körben, amik közül kiválasztottál egyet! :)
2010. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úhhhhh basszus, most fogjam arra, hogy fáradt voltam? :D :D jáááájjjjj, ez gáz. köszi :))
2010. márc. 23. 02:52
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem is jósolta ki.
2010. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!