Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor be...

Miért van az hogy amikor be kapcsolom a gépet mindig be kell állattanom a felbontást mert mindig sokkal kisebbre rakja és 75Hz re miért? És lehet ennek valamit csinálni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 22:21
 1/4 donfetibo ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen op.rendszered van, amúgy meg a 75Hz az jó, minél nagyobb Hz-en fut a monitor annál kevésbé irritálja a szemet!☺☻
2015. dec. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
windwos 7 service pack1 64bit de ha 75hz hagyom akkor minden szaggat és ha visszarakom 60hz ra akkor nem csak az idegesítő hogy minden bekapcsoláskor be kell állítani a megfelelő felbontást régebben jó volt minden amióta frissítettem a videokártya drivert azóta nem jó az eredeti felbontás amin volt és működött az 1440x900 de nem engedi beállitani nincs olyan a legnagyobb a 1280x1024
2015. dec. 9. 06:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen videokártyád van és milyen driver-re frissítettél?
2015. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia bocsi hogy nem válaszoltam Nvidia geforce gt 610 1gb ddr3 és és a legfrissebb driver raktam fel de próbáltam régebbit nem változott semmit se.
2015. dec. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!