Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nézném a one piecet, erre...

Segítségsürgős kérdése:

Nézném a one piecet, erre bejön az a probléma hogy a felirat el van csúszva, vagy pedig túl lassú és nem akkor van amikor kéne hogy legyen, vlc playerrel nézem hogy tudnám beállítani mikor legyen pontos?

Figyelt kérdés
Vlc,anime

#anime #VLC #napasztmek #nézniakarom
2015. dec. 8. 23:16
 1/5 anonim válasza:
indavideo.hu-n meg tod nezni. Vagy ha tudsz angolul akkor ugye ra is kereshetsz a google-n.
2015. dec. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kmplayeren be tudod állítani a feliratot. őú gombokkal tudod csúsztatni.
2015. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a gyors billentyű kombinációkat a VLC ben. Van ott is erre gomb, mivel lehet felirat csúsztatást eszközölni.
2015. dec. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szóval én ilyenkor így szinkronizálom:

-megnyitom VLC-vel a videót

-társítom a feliratot

-megnézem, hogy hány másodpercnél jár, amikor az első felirat kellene, hogy legyen

-megnyitom jegyzetfüzet-(notepad)-tel a feliratot és megnézem, hogy ott hány másodpercnél kezdődik a felirat

-a nagyobb számból kivonom a kisebbet és megvan a csúszás mértéke

-ha a felirat késve jön, akkor a G-gombbal tudom előrehozni (fent írja, hogy mennyit toltam); egy gombütés (minusz)-0.05 másodperc (azt hiszem ennyi)

-illetve ha hamarabb jön, akkor a H-gommbal lehet késleltetni

(más lejátszókkal is lehet mozgatni a feliratot, csak meg kell keresni a gyorsbillentyűknél, hogy mi a KÓD )


Remélem, segítettem.

2015. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!