Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szarintetek megéri venni egy...

Szarintetek megéri venni egy GTX 750TI videokártyát? mármint mai játékokra elég?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:42
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen. Nekem is ez van a gépembe és a GTA V very high-high beállításoknál is stabil 30 fps-em van.
2015. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenem van ráadásul low-profile, nagyon szépen dolgozik , szerintem van meg benne jópár év, ha nem zavar a medium, majd low beállítás. Azért a legújabb játékok high közeleben is megizzasztják, ultra mar kiesett, de ár értek arányban roppant jo vétel....
2015. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kread385 ***** válasza:
Nézd! Attól függ! Ha 3 kéoernyőn, max grafikán, teljesen maxon futtatnád a játékokat, akkor gtx 950. Ha elég olyan közepes-erős grafika, 1920x1080, akkor jó ez a kártya is, viszont így stabil 50-60 fps lesz mindenképpen, ezt tudom neked garantálni.
2015. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a (normális) válaszokat :)
2015. dec. 10. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!