Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot akarok venni, csakis...

Laptopot akarok venni, csakis Asus márkában gondolkodom, mert szerintem az a legjobb (?! ). Mennyire fontos, hogy kivehető legyen az elem, valamint a processzor/GHz? (többi lent)

Figyelt kérdés

egy bizonyos összegig akarok venni: nálam a plafon, hogy a processzor i3 legyen, azon belül legalább 1,8GHz...de azt nem tudom, hogy például, ha gyengébb a processzor (Intel Quad-Core Pentium, stb.) és 2 feletti a GHz az ugyanolyan jó, mintha jobb a processzor és kevesebb a GHz? mit ajánlotok?

valamint a másik kérdésem ez az elem téma...a régi laptopom itthon mindig úgy szoktam futtatni, hogy kivettem az elemet és áramról működött...elemet csak akkor használtam, ha utaztam...úgy gondolom így hosszabb távon megóvom az elemet, valamint ha tönkremegy, akkor csak simán veszek egy (utángyártott) új elemet és kicserélem, minthogy szervizbe viszem azzal, hogy egy beépített elemű laptopban cseréljék ezt ki nekem (azt sem tudom ilyet csinálnak e)...vagy ez teljesen hülyeség??

köszönöm a válaszokat! :)



2015. dec. 11. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljes fogalomzavarban vagy, ha leírod, hogy max. mennyit szánsz rá és mire akarod használni, akkor többet fogunk tudni segíteni.
2015. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy az asus a legjobb?? én Dell-t vagy hp-t vennék, mert egy Mac-re sajnos nincs pénzem.
2015. dec. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Lenovot vagy Dellt vennék.
2015. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ASUS a legjobb?? Ezen jót nevettem :) haverom szervízes, múltkor voltam bent nála, 36 Asus, 4 HP, 2 Dell és 1 Toshiba volt nála a szervízbe. Ha laptopot akarsz, akkora Toshiba, Dell vagy HP, de felhasználástól függ.
2015. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!