Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a számító...

Miért nem ismeri fel a számítógép a telefonomat?

Figyelt kérdés

Új telefon (lenovo a2010). Képeket akartam leszedni róla. Bedugtam, valamit csinált, majd közölte, hogy nem talált illesztőprogramot... és azóta meg sem próbálja, már nem is keresi, bármit csinálok, kizárólag csak az akkumulátor-töltés megy.

nem újkeletű a probléma, a régi nokiámat sem ismerte fel kizárólag töltés erejéig, amióta a win 7 van a gépen... szóval úgy régóta :o de az annyira nem zavart, mert tárhelyként is rá tudtam tenni, így már használhattam... de most nem boldogulok vele.

azt gondolnám, ezek után biztosan az op.rendszer hibája... na de mi? hol? segítsetek!



2015. dec. 11. 22:23
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Nem kifejezett hibája az oprendszernek, egyszerűen csak nem ismeri ezt a telefont. Ezért kellett volna az illesztőprogram.

Próbáld innét letölteni, feltelepíteni a számítógépre, aztán csatlakoztasd a telefont:

[link]

2015. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, megpróbálom.


azért gondoltam, hogy az op.rsz hibája, mert korábban az xp alatt simán tudta kezelni a gép a nokiát. ahogy a win7-re váltottam, ez megszűnt. ugyanígy volt a nikon fényképezőgéppel. xp felismerte, kezelte, a win7 még csak tölteni sem tölti, egyáltalán észre sem veszi, h rádugtam valamit.

2015. dec. 12. 12:49
 3/3 A kérdező kommentje:
szóval hiába töltek le bmiféle illesztőrprogramot (közeb a telefonon is megtaláltam ezt, de hiába), nem működik, csak tölti és tölti...
2015. dec. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!