Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gigabyte GeForce GTX 760...

Hpx68tl kérdése:

Gigabyte GeForce GTX 760 (GV-N760WF2OC-2GD) kifutott videókarit keresnék, szerintetek honnan túrhatnák még 1 db-ot?

Figyelt kérdés

Gigabyte GeForce GTX 760 (GV-N760WF2OC-2GD) videókarit keresek, (ez a 2 ventillátoros) [link]

sajna már március óta nem lehet újat venni, használtban pedig még senki sem akar megszabadulni tőle... legtöbb/összes helyen nem beszerezhető, pedig nekem ugyan ilyen kellene mert pont ez van a gépben,s beleraknék még egyet ezért ragaszkodom csak ehhez...

ha lehet most ne azon akadjatok ki hogy miért ezt és hogy miért akarok 2 -t betenni... ok? :)

csak érdekelne hogy szerintetek hol kellene még kutakodnom hogy talán elfekvőben találjak 1-et?


2015. dec. 13. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:
jól elírtam a címet :) inkább túrhatnék :) bocsika :)
2015. dec. 13. 08:36
 2/4 anonim válasza:
2015. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen ezt már én is néztem, de ez nem az... ez amit Balázs hirdet/hirdetett ez a 3 ventilátoros,de már ez is elkelt neki :(

Esetleg valahol máshol?

2015. dec. 13. 10:13
 4/4 A kérdező kommentje:
netán külföldi oldalon?
2015. dec. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!