Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagyott a gépem, most csak...

AlexMason kérdése:

Lefagyott a gépem, most csak indítási javítást enged, mi a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. nagyban neteztem zenét hallgattam amikor lefagyott a gép csak az egeret tudtam mozgatni se alt f4 re se ctrl alt delre nem reagált így hát kikapcsoltam . ujrainditaskor ha normál módban indítom akkor a windows logó után kék lesz a képernyő egy pillanatra és kikapcsol a gép. A másik lehetőség az indítási javítás ez kB fel órája fut. valaki tud segíteni hogy mi történhetett illetve hogy ez a javítás helyrehozza e? szerdán vizsgázok és az anyagom a gépen van:( win 7 amúgy, lenovo B590. win telepítő Cdm nincs. előre is köszi!

2015. dec. 14. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

csökkentett módban, ha elindul TILTSD le, a Rendszer újraindulást! Indítsd újra, normál módban.

ekkor a kék-halálkor ki fogja írni a képernyőre, hogy hol a gond.

esetleg csökkentett módban, Hibakeresés!

Futtatás: msconfig OK! >Hibakeresési indítás..., vagy Szelektív indítás.

egyenként add hozzá a hardvereket, és amelyiknél meghal azzal lesz a gond! (nagy vszínűséggel a leírtak szerint, videokártya esetleg RAM)

2015. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha Csökkentett módban elindul, letudod menteni egy külső adathordozóra (pl. pendrive) a vizsga anyagot.
2015. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!