Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iponból hozott Pick Pack...

Iponból hozott Pick Pack rendelést vissza lehet mondani?

Figyelt kérdés

Iponról rendeltem Pick Pack pontra nagy összegben, karácsonyi ajándék lett volna magamnak.

Mint kiderült Szüleim meg akartak lepni, aminek az lett a vége, hogy megvették ugyanazt mint én már korábban, így most van 2 80 ezres ajándék :/ (egyébként egy videokártya)

A kérdésem, hogy vissza lehet mondani? sajna ma jött az email, hogy megérkezett az átvételi pontra.

Van kötbér, vagy bármi, ha visszamondom vagy nem veszem át? ha kifizettetik a szállítást párezerért még mindig jobb, mintha két ugyanolyan vidikártyám van, amit viszont eladni csak jóval ára alatt tudok.

Tapasztalatok ezzerl kapcsolatban??



2015. dec. 15. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Internetes vásárlás, még ha átveszed is visszaviheted mindenféle indoklás nélkül, de erről lehet hogy olvashatsz a vásárlói tájékoztatóban amit, lehet hogy ki is küldtek, de a honlapjukon biztos elolvashatod.
2015. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 napon belül.. ezt elfelejtettem mondani.
2015. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként ha igazán korrekt akarsz lenn, akkor írsz nekik egy emailt amiben felvázolod a helyzetet, és átutalod nekik a szállítási költséget.
2015. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, közben megtaláltam az emilt, amit küldtek, és írtam nekik, hogy ez történt. Vissza is írtak, hogy nem dong, már párszor rendeltem komolyabb tételt, és sose volt gond. A szállítást se kellett kifizetni.


10 Pont a Griffe... ööö IPON nak :)

2015. dec. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!