Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Más is úgy látja, hogy a...

Más is úgy látja, hogy a Windows 10 egy sokkal instabilabb rendszer mint a 8.1 volt?

Figyelt kérdés
Fagyásra, akadásra hajlamos.. Egy csomószor kiírta már, hogy a Cortana.. lefagyott, újra kell indítani a gépet. Egy hónap után kiírta, hogy kevés a 4gb memória neki.. Ettől a 8.1 rendszert sokkal stabilabbnak éreztem.
2015. dec. 16. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

nem.


Az elso nap telepitettem, semmi bajom vele. Neked valami egyedi hibad van.

2015. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szimpla hardver kompatibilitási probléma. Ha olvasgatsz pl. notebook teszteket ott néha le is írják, hogy azért a gyárilag telepített 8.1-el és nem win. 10 alatt tesztelik az adott gépet, mert a gyártó akitől a tesztre kapták határozottan kérte őket, hogy ne is telepítsenek rá 10-est. Nem minden hardveren fut tökéletesen, még az újjabb gépeken sem, ( asztalin sem persze ) független attól, hogy a 8x tökéletesen müxik az adott gépen. És ez hatványozottan igaz a régebbi vasakra. És ugye minnél régebbi annál valószínűbb az inkompatibilitás.
2015. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor valószínűleg a gépem a ludas... 6 éves darab szegény, még ddr 2 rammal. Akkor sok neki a 10..
2015. dec. 16. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez több mint valószínű. Bár nem a "sok neki" a megfelelő kifejezés, csak nem kompatibilis vele.
2015. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 éves laptopon próbáltam ki a Windows 10-et, és... már a driverek telepítésével meggyűlt a bajom... megjegyzem olyan drivereket akartam használni, amit a Vista, 7, 8.1 tökéletesen futtatott. Egyrészt VGA esetében, amivel fél napot szenvedtem, hogy végre találjak egy olyan verziót, amit ha feltelepítek, akkor fel is ismeri a kártyát. Na hát megörültem hogy találtam egy ilyet, de végül a Catalyst Control Center nem volt hajlandó működni vele, ezt az összetevőt törölnöm kellett. Sebaj, gondoltam továbbmegyek. Kezdtem a hangkártyát, elment negyedéig, elém dob egy csíkozott kék képernyőt, és kilövi a gépet. Másodszorra felment. Aztán a Wi-Fi, amit abszolút nem tudtam volna használni vele, mert egyik sem tetszett neki. Pedig ugyanezek a 8.1-ig minden rendszerrel hibátlanul mentek.


Bár volt pár másik oka is, amiért töröltem a 10-et, kevés használat után.

2015. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!