Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék közben újraindul a gép,...

Hasakai kérdése:

Játék közben újraindul a gép, de nem minden játék közben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hello!!


A konfigom elöszőr is: Alaplap: M5A78L-M

Vidikari: Gigabyte GeForce Gtx 960 G1-Gaming 4gb

Processzor: Amd Fx-8350 4Ghz

Memóra: 8gb DDR3

Tápegység: AK-B1-650W


-Tehát a probléma h játék közben újraindul a gép..Érdekesség h nem minden játék közben..pl: LoL,World of Warships vagy Tera és netezés közben se indul újra..Aminél újraindul az a Witcher 3 vagy Dying Light vagy Mortal Kombat X és minden más játék amihez kell a power.

-Túlmelegedést azt kizártam már, mivel a processzoromat újrapasztáztam meg kitisztítottam ahogy a vidikarit is és a vidikari max hőmérséklete 47C..a proci pedig max 56C-ra megy fel, ami teljesen jóó szerintem.Megjegyzem ez terhelés alatt, pl. Withcer 3 közel Ultrakonfignál.

-Még érdekesség h ez az egész kb két hete kezdődött amikor is a gépen már rajta volt a Witcher 3 és tudtam vele játszani akár 10-12 órát is egyhuzamban probléma nélkül és leszedtem a MOrtal Kombat X-et és az kikapcsolt egy fél óra után és onnantól ki is kapocsol a gép kb 5-10 perc játék után az említett játékoknál.

-Én az alaplapra vagy a Tápra gyanakszom..Kb 2 hónappal ezelőtt vettem bele ezt az új Tápot, mivel a régi zárlatos volt és már használhatatlan..ezt a zárlatos tápot((a régiről beszélek)) nagyjából egy éven keresztül használtam és arra gondolok h elrontotta az alaplapot..zárlatossá tette vagy kisütötte egy-két részét,elemét.

Kérlek titeket segítsetek..idegileg már eléggé a végét járom :/ :)



2015. dec. 19. 11:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!