Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopról szeretnék fájlokat...

Laptopról szeretnék fájlokat átvinni egy desktopra. Hogyan? (Hogy miért van letiltva a tud, tudna szó azt nem értem. Szerintem aki a szoftvert írta, az sem. )

Figyelt kérdés
A laptopon w10 van, a desktopon w7. Van ethernet mindkét gépe, Ethernet kábel, crosslink is, USB mindkét gépen, WIFI mindkét gépen, van wireless router, de az internetet szeretném kihagyni, mert csak belekotorászik a másolásba. A router mindkét gép látja, de egymást nem. Otthoni hálózatot mindkét gép látja, de egymást nem. A teamviwer csak neten keresztül hajlandó másolni, de még azzal sem sikerült. A Microsoftnál vannak ugyan "jótanácsok" csak azokkal meg az a probléma, hogy még a menüpontok megnevezlése sem azonos, mint amit a szoftverekben találok. Most pendrivval másolok, de ez nagy macera. Ötletek vannak, de megoldás nincs. Legalább is eddig egy sem sikerült. (Ezt a megjegyzést sem értem, miért idegesíti a szoftverírót: Kérjük kerüld a tudjátok/tudna valaki/stb. szövegeket a kérdésedben, egyszerűen csak tedd fel a kérdést! Az ilyen szókapcsolatok rontják a kérdések átláthatóságát.)
2015. dec. 22. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
remote desktop egyikről a másikra, vagy ossz meg az egyikről egy mappát a hálózaton, aztán hajrá
2015. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!