Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltöltőkártyás barátaim!...

Feltöltőkártyás barátaim! Mitől fogyhat el az egységem a telefonról egy hívás és egy sms után?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az,hogy nemrég vettem egy okos telefont az Euronicsban, kaptam hozzá Telekomos Domino kártyát. Volt rajta 2500 forint az rendesen letudtam beszélni, nem volt semmi gond. De, amióta magam töltöm fel a kártyám ( 3500 Ft) azóta zabálja a pénzt. Küldök pl. egy sms-t vagy felhívok valakit, marad a kártyán 350 Ft. A díjcsomag amiben vagyok : Domino. Lehetséges, hogy díjcsomagot kellene váltanom? Internetezni Wiffiről szoktam, az adat forgalmat sose kapcsolom be. A Viber-t szoktam használni, de az állítólag ingyenes...vagy nem? Mitől tűnhet el a pénz pillanatok alatt a kártyámról? Aki tud valamilyen hasznos tanácsot adni, annak nagyon hálás lennék :)
2015. dec. 22. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapból semmilyen net előfizetés nincs, de van mobilnet, csak percdíjas. Egy GoNet S havi ezerért, és viberezni ugyan nem fogsz rajta, de legalább tudsz mindenhol netezni és 1000Ft, nem több.


Ha nem kell mobilnet, mert wifin tolod, akkor meg kapcsold ki a mobilnetet, esetleg hozz létre egy működésképtelen hozzáférési pontot (APN) a beállításokban, hogy bekapcsolt mobilnettel se tudja enni az egyenleget!

2015. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!