Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pendrive-ról eltűntek a...

A pendrive-ról eltűntek a zenék és megjelent egy furcsa mappa. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálhattam, de egyik percben még minden zeném megvolt pendrive-on, másikban meg több, mint a háromnegyede eltűnt, és megjelent egy "6zčyeš°.Ľ" nevezetű mappa a zenék mellett, amivel semmit se tudok kezdeni. Törölni nem tudom, átnevezni se, és mikor meg akarom nyitni, kiírja hogy nem elérhető, valamint "A fájlnév, a könyvtárnév vagy a kötetcímke szintaxisa nem megfelelő." Továbbá ha megnézem a pendrive memóriáját, még mindig annyi hely van foglalva rajta, mint mikor még megvolt mindenem, pedig most akárhogy nézem, rengeteg zeném eltűnt róla, és mégis. Mit tegyek hogy helyrehozzam ezt?

2015. dec. 22. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pendrive-nak kakukk. Ha volt másolat akkor szerencséd van, ha nem, nem. :(
2015. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:"D Komolyan. Engem nem szeretnek a pendrive-ok, ez már a sokadik ami tönkremegy ilyen-olyan formában a kezem alatt...

Másolatom van, mindenem megvan gépen is, csak azért tároltam ezen is zenéket, hogy hifin tudjam hallgatni és ha esetleg laptopnál vagyok akkor erre a pendrive-ra mentettem a dolgokat, utána áttettem gépre. De akkor újabb pendrive-nak nyista, ojjé.

Köszönöm a választ (:

2015. dec. 22. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem használod az usb eszköz biztonságos eltávolítása funkciót gyakran.
2015. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!