Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékokat ajánlotok?

Milyen játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Proci : Pentium(R) Dual-Core CPU T4500 @ 2.30GHz

Ram: DDR3 [PC3-10600] és egy DDR3 [PC3-8500F] (2048-2048gb)

Videókártya: NVIDIA Corporation GT218M [GeForce 310M] (nem valami erős :( )

Op. R.: Windows 10 Pro 32-bit SP1

Alaplap :ASUSTeK Computer Inc. K50IE (Socket 478)



Nem számítok Jóra :(


2015. dec. 23. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég jól el lehet szórakozni régebbi játékokkal is, nem csak a maiakkal.


Milyen műfajt kedvelsz?

2015. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lopakodós gamek pls Thief vagy RPG vagy nem is tudom
2015. dec. 23. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Thief-ből pl. ott van rögtön a Deadly Shadows, gyengébb laptopon nagyon sokat toltam vele.


Talán az Elder Scrolls is még ide sorolható, pl. Morrowind, vagy Oblivion. Mondanám a Skyrim-ot is, nem tudom elmegy e, mert nem tudom mi a gépigénye, de van rá esély.


Talán Fallout, ha ide tartozik.

2015. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A laptopomon mi az leggyengébb cucc? Én a videókártyára tippelnék :D. Egyépként a Ds-et mai napig tolom ezzel a laptoppal és a Fallout melyik részét ajánlod? :D a többi ajánlást köszönöm
2015. dec. 23. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Bevallom annyira az Intel és NVIDIA termékeket nem ismerem, már 7-8 éve csak AMD CPU-VGA párossal dolgoztam, szóval... :P


De nézzük, az én véleményem. Van ismerősöm aki Dual-Core procival még tud mai játékokat is futtatni, persze kompromisszumokkal. A VGA pedig még néhány éves játékokat tud futtatni. Ha a pár éves játékokkal "beéred", ellehetsz még kis ideig ezzel a laptoppal is, amíg nincs kereted egy jobb gépre.

2015. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!