Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok belépni a BIOS-ba....

Nem tudok belépni a BIOS-ba. Tudnátok valami tippet adni mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy Asus a6b00r laptopról van szó. Win8.1-et akartam rá telepíteni pendrive-ról. A BIOS-ban beállítottam, hogy USB-ről induljon a telepítés, fast, quiet boot-ot kikapcsoltam, elindult a telepítés, majd az első újraindulást követően gyak. semmit nem csinál a gép. Kiírja, hogy F2-vel tudok a BIOS-ba belépni, s ESC gomb BBS popup. Bármelyiket is nyomom le, visszajelzés van, de nem történik semmi. F2-nél kiírja, hogy entering SETUP, de nem lép be.

2015. dec. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kihúztad a pendrive-ot újraindítás után?
2015. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az első újraindulás után nem, mivel nem voltam a gép előtt. (Épp behoztam fát, de lényegtelen)

Gondolom én újraindult telepítés közben, s mikor visszaértem a gép elé, ez fogadott. Persze azóta próbáltam már indítani pendrive nélkül is, nem hozott változást.

2015. dec. 24. 10:49
 3/4 A kérdező kommentje:
No, annyival beljebb vagyok, hogy HDD nélkül betudok lépni a BIOS-ba... Ha visszateszem, akkor viszont ugyanaz a helyzet.
2015. dec. 24. 14:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Megoldódott a dolog. Hogy mi volt a problémája azt nem tudom, de még mindig baromira érdekelne. Kivettem a lemezt USB-IDE kábellel rádugtam egy másik PC-re, itt ugyebár 2 partíciót látott, mert a win8.1 korábban 2-t csinált (ill. hármat szokott) no mindegy, töröltem az elsődleges partíciót, a rendszer számára fenntartott partíciót, s leformáztam a hdd-t, ezután már továbblépett az indulási képernyőn, így feltettem egy win7-et, mivel eredetileg az volt a tulaj kérése, s még egyszer nem akartam a 8.1-el próbálkozni, nem hiányzik ez a tortúra még egyszer. Hetes feltelepült rendesen, minden OK.

Egyszerűen nem értem...

2015. dec. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!