Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Titkosított fájlok feloldása...

Titkosított fájlok feloldása Win 8 alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még 5 évvel ezelőtt Windows XP-n titkosítottam rengeteg fájlt. Már Windows 8-om van, felakarom oldani, de Hozzáférés megtagadva! -t ír ki. Így próbáltam: Jobb klikk a fájlra/mappára -> Tulajdonságok -> Speciális -> Tartalom titkosítása az adatvédelem érdekében jelölőnégyzetből ki vettem a pipát. Majd azt írja ki, rendszergazdai jogosultságok szükségesek. Rányomok OK, de Hozzáférés megtagadva! megpróbáltam virtual boxon XP alatt, de ígysem engedi. Attribútom módosítás sem járt sikerrel. Hogy tudom megmenteni az adatokat? Vagy nem lehet? :(


Válaszokat előre is köszönöm,

Á.



2015. dec. 24. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el. Itt azt írják, hogy csak abban a fiókban lehet feloldani, ahol titkosítva lett.

2015. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha az a fiók már nincs meg, ahol titkosítottam? :( Esélytelen?
2015. dec. 24. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!