Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden számítógép automatikusa...

Minden számítógép automatikusan fog frissíteni Windows 10-re? NEKEM EZT MONDJÁK! IGAZ? REMÉLEM IGEN!

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 12:15
 1/5 anonim válasza:
70%
Jövő évben kötelező frissítéssé (fontos frissítéssé) válik a Windows 10, így ha az automatikus frissítés be van kapcsolva a Windows 7 illetve Windows 8.1 Operációs rendszerrel felszerelt számítógépeden, akkor nagy valószínűséggel igen, magától települni fog a Windows 10. Viszont ezt semmiféleképpen nem ajánlom, mert egy új operációs rendszer esetén mindenféleképpen egy merevlemezformázásos clean install-t ajánlok, sokaknak lassú, használhatatlan lett a Windows 10 rátelepítése egy másik OP rendszerre.
2015. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

"Minden számítógép automatikusan fog frissíteni Windows 10-re?"


Mindegyiket? Az durva lenne. A Linuxosok nagyon élveznék. :)

2015. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem az ubuntum nem frissül win 10-re... :D
2015. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
67%

„NEKEM EZT MONDJÁK!” Kik? A Hangok? Akkor biztosan úgy van.


Tudod mit? Reméld inkább csak azt, hogy a tied frissül, az én gépemet hagyd békén.

2015. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbolondultál? A caps lockot pls kapcsold ki.

Nem, nem fog frissíteni semmilyen operációs rendszer 10-re. Én már mióta 8.1-et használok és soha sem ajánlotta fel hogy frissítsem 10-re, de ha akarja sem váltok 10-re mert egy rendszeres hulladék.


Ezt honnan szülted amúgy? Ki volt az a büdöstojás aki ezt magyarázta neked?

2022. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!