Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Ezek közül választanék:


[link]


[link]


[link]


[link]


Esetleg mi mást ajánlanátok max. 150.000 Ft-ig?


Elsősorban internetezésre és filmnézésre fogom használni.


A Lenovo mellett szól, hogy full HD-s, 8GB memória, 1 TB háttértár, valamint szálcsiszolt alumínium burkolat, JBL Dolby Theater hangszórók vannak benne, de az AMD prociról sok rosszat hallottam, nem tudom mennyire igaz?


Régebben Dell gépem volt, jó tapasztalataim vannak vele, gyors, megbízható. Az Acer-t és a Toshiba-t nem ismerem. Azok milyenek?



2015. dec. 27. 12:08
 1/1 szántóvető ***** válasza:

az amd-proci jobban melegszik ami laptopoknál feltűnőbb hiszen nem oldható meg a plusz hűtők beiktatása.kérdés mennyire zavar egy jó meleg notebook?

én még linkelek egyet,ez a proci kifejezetten jónak számít bár a lenovo anyagminőségét nem éri el(mint ahogy az acer sem).

[link]

2015. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!