Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 nem támogatja a...

Makker bolha kérdése:

Windows 10 nem támogatja a catalystet?

Figyelt kérdés
Megvolt win 8.1 em minden megy ahogy kell... mikor kijott a win 10 es nem raktam fel mert meg mondom új nem rontom le gepem emiatt! Aztan amikor haverok mondtak menyire jó akkor felraktam, automatikusan letoltotte a catalystet meg minden drivert. Minden mukodott csak a catalyst mindig összeomlott neha meg kekhalal is volt (google chrome ban minden fel oraban kekhalalt haltam). Egy gigabyte r7 260x em volt (eladtam). es most rendeltem ujat (gigabyte r9 380x). Es az a kérdés hogy vissza rakjam e a 10 est ? (most win 7 van)-de ugyis ujra kell raknom geet igy szerintetek megeri a 10 es ? es nektek is van e gond a catalystel ? Köszi :)

2015. dec. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

a catalist már nincs,helyette az AMD crimson van,azt kell telepíteni :)


[link]

2015. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De van Catalyst is, nézd meg az AMD oldalán
2015. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!