Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet?

GZoli12576 kérdése:

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy gépem, amit 2014 nyarán vettem 175 ezerért. Arra gondoltam, hogy eladnám, mivel évről évre fejleszteni kell, hogy játszhassak rajta normálisan. A pénzből, amennyiért eladtam vennék egy használt PS 4-et (90-100-ért). A megmaradt pénzhez még hozzáadnám a monitor árát, ami most olyan 20 ezer korul lehetne, plusz még valamennyit, és ebből vennék egy olyan 120 ezres laptopot. Szerintetek jó ötlet lenne? Ennek annyi az előnye, hogy a PS-t nem kell fejleszteni, még egy pár évig tökéletesen megfelel mindenre. A laptop is csak tanuláshoz, filmnézéshez kell, semmi extrára. Szerintetek jól jönnék ki belőle? Értelmes válaszokat várok! Előre is köszi!


A gépem:

proci: AMD FX-6300

vga: Sapphire R9 270X

alaplap: ASUS M%A97 EVO R2.0

ház: Thermaltake Versa G2

hdd: 1 TB


Ui: Szerintetek mennyit érhet ez a gép jelenleg?



2015. dec. 27. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
PS4-re meg kell venni a játékokat,PC-re le torrentezed,és az is kérdés hogy melyik kell jobban? a laptop vagy a PC mert a laptopon max netezni tudsz (egy gamer laptop alapból 250ezer)
2015. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem vagyok nagy játékos, pár játékkal vagyok csak úgy el, arra meg tudok költeni a PS 4-hez. Nekem egy sima laptop kellene netezéshez, filmnézéshez, stb..
2015. dec. 28. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtam veszel 90-100 ezerér ebből UJAT VESZEL
2015. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!