Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (Lehet benne spoiler! )...

(Lehet benne spoiler! ) Dragon Age Inquisition-ban még Haven-ben meghalt Cole, vagy ki az a szalmakalapos srác. Hogyan lehet újraéleszteni?

Figyelt kérdés
Haven-ből már elmentünk Skyhold-ba és ezért nem tudom újraéleszteni, és party member-ként sem lehet kiválasztani, ott van rajta egy X. Lehet valamit tenni ez ellen, vagy valami kóddal vagy mittudom én, de rohadt erős volt és nem akarom helyére Varric-ot berakni mert sokkal gyengébb szerintem.

#halál #Dragon Age #Haven #Dragon Age Inquisitions #Skyhold
2015. dec. 28. 12:52
 1/2 anonim válasza:
Pontosan hogyan halt meg? Én nem tudok ilyenről. (spolier) Megölted amikor a tanácsban felbukkant váratlan?
2016. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán kicsit későn vettem észre hogy írtál, de miután megöltem a Templomosoknál az Envy Demon-t, azután visszamentem Havenbe, de ott volt egy csata, és gondolom még Havenben meghalt amit én nem vettem észre ezért ügye most nem él de hogy kell oda visszamenni és újraéleszteni?
2016. márc. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!