Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve a játéknak?

Mi a neve a játéknak?

Figyelt kérdés
Még régen játszottam vele olyasmi volt hogy kardod volt meg mindenféle felszerelésed volt életed meg mannád vagy energiád ami kék volt ilyen csíkba volt egymás mellet és sárkány volt az oldalán vagy tetején már nem tudom és lehetett sárkányod asszem 6 os szinttől ha legyöztél valakit ( nem a shakes and fidget) ott volt térkép amin voltak a pályák és ga rámentél vérni kellet és alúl kiirta hogy farkas sebzett 6 ot meg ijesmit. Ennyire eml3ksze de nem tudom mi a neve légyszives irjátok meg..

2015. dec. 28. 16:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha nem tudjátok valami hasonló jó szerepjáték letöltés nélkül
2015. dec. 29. 19:37
 2/2 anonim ***** válasza:
DragonFable. Abban lehetett sárkányod. De az összes Artix Entertainment-es játék hasonló. Pl.: Adventure Quest Worlds.
2016. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!