Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Más is járt már így facebookon?

Más is járt már így facebookon?

Figyelt kérdés
Bocs ha rossz temakorbe irtam. Mas is jart mar ugy, hogy irt valamit vkinek facebookon es kijelezte hogy latta az illeto, de csak tobb nap mulva erkezett meg ra a valasz, amit meg akkor irt. Mert most igy eleg cikis helyzetbe kerultem, mivel az illeto azt hiszi h egy bunko paraszt vagyok, aki csak napok mulva valaszol. Mit tudnek csinalni h azonnal megkapjam az uzijet mint regen?

2015. dec. 28. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy nekem jelezte ki, hogy elolvasta pedig valójában nem olvasta csak 3 nap múlva (bár nálunk ő került miatta kellemetlen helyzetbe).

Szóval ja, van ilyen.

2015. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!