Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell az Outlook 2010...

Lui7 kérdése:

Hogy kell az Outlook 2010 csökkentett módot kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 napja a levelezőm csak csökkentett módban indul és nem tudom kikapcsolni. A "gugliban" csak a bővítményekkel kapcsolatban találtam dolgokat. Azokat kikapcsoltam, de most is így indul. Tudna valaki segíteni?

Köszi!



2015. dec. 29. 16:32
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Rendes, megvásárolt és aktivált Office része az az Outlook?

A "kipróbálós" vagy Trial verziók csak egy bizonyos ideig, vagy meghatározott alkalommal működnek, utána vagy nem, vagy csak korlátozva.

2015. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megnéztem azt is, de aktiválva van a Widows 7 Professional és az Office 2010 is! Próbáltam, de nem tudok képernyőképet beszúrni. Egyéb ötlet?

2015. dec. 30. 10:31
 3/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Kénytelen leszel felhívni a MS ügyfélszolgálatát.
2015. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Érdekelt a probléma, ezért kicsit utána olvasgattam. Van kétféle csökkentett mód az Office alkalmazásoknál (nem tévesztendő össze a Windows csökkentett módjával!):

az automatikus és a felhasználó által kért.

Nálad az automatikus van, mert gondolom nem Te kérted. Ez akkor "jön be", ha valamelyik bővítménnyel probléma van (régi, vagy valamiért meghibásodott).


A lényeg, hogy amíg hibás a bővítmény, csak csökkentett módban tud elindulni az alkalmazás (jelen esetben az Outlook).

Két módon lehet kiküszöbölni a hibát:

Vagy ki kell deríteni, melyik bővítmény lett hibás, majd megpróbálni letölteni a legújabb verzióját.

Vagy (talán ez egyszerűbb) újra telepíteni vagy csak az adott alkalmazást, vagy az egész Office-t.

Ha csak nemrég jelentkezett a hiba, akkor a telepítő valószínűleg hibátlan, csak valami (akár egy félresikerült frissítés) belerondított.

Ha az a része még működik az Outlookodnak, újratelepítés előtt mentsd le az eddigi levelezésedet, hogy újratelepítés után vissza tudd őket tölteni. Ha nem érdekesek a korábbi leveleid, akkor természetesen nem érdemes vele vacakolni.

2015. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!