Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A steamon megvettem az EuroTru...

Balázs03 kérdése:

A steamon megvettem az EuroTruck Simulator 2 - öt. És kb.40 órát játszottam vele. Újra telepités után tiszta hibás a játék miért?

Figyelt kérdés

Eredeti játékról van szó. Sajnos elszállt a merevlemezem ezért újra kellett kezdenem a játékot. A steam szerint 48 órát játszottam vele. Az üzemanyag szint mérő alig megy le. Ha a bankból veszek fel hitelt abban az esetben nem vonja le. Szóval nem fogy el a hitelezett összeg és nem tudok újra hitelt felvenni.


Ha valaki tudja a megoldást azt megköszönném mert már sajnos kifogytam az ötletekből. Arról meg, hogy kuka lett a merevlemezem nem én tehetek.



#hiba #ETS 2 hiba.
2015. dec. 29. 20:24
 1/2 geryke24 ***** válasza:

Kedves kérdező!Feltételezem nem abban a verzíóban fut a jàték amelyben kellene, ennek hiànyàban sajnos felléphet ez a probléma.A következöket kellene tedd:

Lépj be a steam fiókodba ott válaszd ki a játékot kattincs a jobb klikkel az euró truck simulátor 2 játéka majd tulajdonságok ezen belül válaszd ki a bétàk menüpontot és ott javaslom az 1 pont 21 public verzió kiválasztásàt. Alaphelyzetben a steam automatikusan le fogja tölteni ezt a verziót amelyet a program alján egy kék csík formájában fogod látni és azt is ki fogja írni hogy letöltés alatt van. Csak abban az esetben indítsd újra a játékot amennyiben ennek a verziónak letöltése befejeződött. Sok sikert és jó játékot kívánok.

2016. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Az a helyzet, hogy kipróbáltam, de sajnos ugyanaz a problémám. Nem változott semmi.
2016. febr. 1. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!