Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-en nem működik a...

Windows 10-en nem működik a hang. Hogyan tudnám visszaállítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fejhallgató nélkül nem működik a hang,eddig volt. Beállítódott alapértelmezettnek a fejhallgató,és ha kihúzom nincs hang és ha hangerőt akarok állítani akkor kiír valami olyasmit hogy "fejhallgató vagy hangszóró nincs csatlakoztatva".hogyan lehet visszaállítani hogy működjön külső hangszóró nélkül ?

2015. dec. 30. 02:49
 1/2 anonim válasza:
Előfordul (legalábbis windowson nálam volt ilyen), hogy ha beállítasz egy eszközt alapértelmezettnek és az alapértelmezett eszköz nincs csatlakoztatva, akkor ezt érzékeli és ezért jelzi hogy "fejhallgató vagy hangszóró nincs csatlakoztatva". Menj a jobb alsó sarokba, ott jobb klikk a kis hangszóróra, majd lejátszóeszközök. Itt jobb klikk a fehér háttérre és a "Letiltott eszközök megjelenítése"-t pipáld be, majd rakd át alapértelmezettre a hangszóródat, ha a fejhallgató ki van húzva, és a fejhallgatót tiltsd le, ugyanezt csináld meg fordítva ha a fejhallgatót akarod használni. Nekem is minden alkalommal ezt kellett a régi fejhallgatómmal, ahányszor kihúztam vagy bedugtam (nem tudom miért). Nekem ez működött, bár lehet nálad más a gond, mindenesetre írd meg sikerült-e.
2015. dec. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megpróbáltam így visszaállítani,még mindig nem működik.de azért köszönöm a választ.
2015. dec. 30. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!