Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az a Maxell 8Gb-os...

Miért van az a Maxell 8Gb-os pendrive-omnál, hogy ráraktam dolgokat, de nem mutatja, viszont a hely ugyanúgy kevés?

Figyelt kérdés
Ráraktam 5 filmet a pendrive-ra, rá is fért, maradt is hely meg minden. Nézem a filmet a pendrive-ról (TV-be dugva) és egyszer csak elmegy, és utána 1 filmet se találok rajta. Bedugtam a gépbe, hogy megnézzem ott, de ott sem találtam rajta, viszont a filmek ugyanúgy foglalják a helyet. Mi lehet a probléma, és hogyan tudom ezt megoldalni? Előre is köszönöm!

2015. dec. 30. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
elsőnek formázd a pendrive-ot.. véletlen nem valami kétes helyről vásároltad?
2015. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szaküzletből vásároltam.

Esetleg tudnál abban segíteni, hogy hogyan kell formázni? Mert nem vagyok otthon ebben a témában. :D

2015. dec. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!