Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok törölni egy mappát,...

Nem tudok törölni egy mappát, egy benne levő JavaScript-fájl miatt, aminek túl hosszú a neve. Hogyan lehet letörölni?

Figyelt kérdés

Egy Windows.old mappáról van szó. Megnyitni ugyan megtudom, de nem látható benne ez a bizonyos hosszú nevű fájl. Átnevezni nem lehet.

így néz ki a dolog: [link]



2015. dec. 30. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a shift+del bill. kominációval törölni. Ilyenkor nem teszi a lomtárba, hanem véglegesen törli.

Vagy a mappa beállításoknál kapcsold be, hogy a rejtett fájlok látszódjanak és utána át tudod nevezni.

2015. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben sikerült megoldanom a problémát, leírom a megoldást, ha esetleg valaki a jövőben hasonló dologgal találkozna...

Tehát!

Újra átolvastam a felkínált lehetőségeket és az egyik opció: "vagy válasszon rövidebb elérési úttal jelölt helyet." Nos ekkor jött az ötlet, hogy a legbelső mappát kivágom az asztalra, ami feltehetően a fájlt tartalmazza és onnan próbálom meg törölni. HÁLA A JÓ ISTENNEK SIKERÜLT! :) Ezek után szépen belülről kifelé haladva folytattam, míg a mappák elfogytak. Remélem segítségére lesz másnak is ez a megoldás!

2015. dec. 30. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy jo megoldas amit irok, de en cmd-ben probaltam volna del vagy delete paranccsal.


a masik, a glary utilities file es mappa torlo funkcioja. az is rendszerszinten mukodik.

márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!