Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget kérek? Lett egy új...

Lili43 kérdése:

Segítséget kérek? Lett egy új Philips LED televíziónk. Legnagyobb sajnálatomra az olyan feliratos filmeket nem tudja kezelni, aminek a felirata srt fájlban van. Azokat a filmeket viszont meg tudom nézni amire rá van égetve a felirat.

Figyelt kérdés
Tudnátok abban segíteni, hogy milyen programmal lehet ráégetni egy filmre az srt fájlban lévő feliratot.
2015. dec. 31. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a neten a felhasználói kézikönyvet és abban olvastam, hogy támogatja az SRT feliratot. Akkor miért nem jeleníti meg mégsem?
2015. dec. 31. 13:34
 2/3 anonim ***** válasza:
A film és a felirat nevének karakterre pontosan meg kell egyeznie a kiterjesztés kivételével.
2015. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Megpróbáltam és ha a tv-be berakott USB keresztül nézem a filmet akkor sajnos a hosszú ékezeteket nem ismerte fel és elég értelmetlen szavakat írt ki. Viszont, ha a DVD lejátszón keresztül néztem a filmet akkor nagyon szépen mutatta a magyar feliratot. Csak sajnos akkor az összes részt, ami 50 át kell konvertálnom, mert az eredeti fájlformátumot nem támogatja a TV. Sajnos ez a filmsorozat nincs meg magyarul csak feliratosan. Még átgondolom, hogy nekivágok-e ,mert 50 x 1,33 GB-ot átkonvertálni nem kevés idő. :-(
2016. jan. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!