Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig lesz csúcsmobil vagy...

Meddig lesz csúcsmobil vagy "menő, , az iphone6s? Indokokat is ha lehet!

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 15:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
37%

amíg az iphon7 meg nem jelenik.


Jobs halála óta, az iphon5-el óta lassan de biztosan csökken a minőség.


Csak ezzel az a kis gond, hogy még a samsung sem tud iphonnal versenyképes alternatívát felsorakoztatni, ezért még jópár évig menő lesz az iphon. (főleg úgy, hogy még az android frissítés sokkal nagyobb prioritást élvez a gsm hívás kiszolgálásánál.)

2016. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Amíg meg nem jelenik az iPhone 7.

Utána már ultra ciki lesz iPhone 6S-el mutatkozni az utcán.

Facepalm

2016. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"főleg úgy, hogy még az android frissítés sokkal nagyobb prioritást élvez a gsm hívás kiszolgálásánál."


Mi van? Hogy jött ide a GSM hívás?

2016. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aki menőségből vesz telefont, az meg is érdemli hogy évente cserélgesse 250-300K-ért.
2016. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet menő egy telefon?Ennyi erővel az i7 gépemmel kéne "menőzni"?Mert 200+ volt az ára és minden ultrán megy rajta?Kb a nokia 2000 a legmenőbb mert azzal ölhetsz is!Én kb a discoban senki se fog beléd kötni mert, nekidobod és az a személy már nem fog lábra állni!Ha csak azért kell iphone hogy menőlégy szerintem az a szégyen!
2016. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 16:04

Arra értette, hogy nem a hívás élvez prioritást, mint az iOS-nél. Ott akármilyen folyamat van, hogyha hívás jön, vagy megérinted a kijelzőt akkor az egyéb folyamat háttérbe kerül.

Droidnál nem így van. Ezért van, hogy akár ki sem jelzi a hívást, vagy belefagy a hívásba, mert közben egy erőforrásigényes processz fut. Én játéknál tapasztaltam ilyet, pedig nem olcsó középkategóriás készülékem van. Onnét tudtam, hogy kerestek, hogy meg volt beszélve, hogy kb mikor hívnak.

Igaz egy ritka, de akkor is gáz. Bár iOS is indult már újra nálam játék közben.

2016. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, így már értem.

Én iOS-t eddig csak iPad-en használtam, szóval nem tudom mit csinál GSM híváskor.

Ettől függetlenül elég értelmetlenül megfogalmazott mondat.

2016. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Kifejtem bővebben a gyöngébbek kedvéért: Jobs hagyatéka sokáig verni fogja az összes androidot, mert minden termékfejlesztés úgy történik, hogy összehuzaloznak 3 kínai csippet, és összegányolnak rá valami kernelt, az ok, csakhogy itt már el is fogy a fejlesztésre szánt pénz, az android TESZTELÉSÉRE (!!!) már semmiféle erőforrást nem allokálnak. Lefut 2 script, amit még az android kitalálásakor alkottak 8 éve, és készen vagyunk a konkrét telefon integrációval. Majd adunk ki rá peccset jobb helyen, vagy kínai telefonoknál beszüntetjük a terméktámogatást.


Ez az a fejlesztési morál, amiről beszélek. Amíg ezt a hozáállást tartják, akárhogyan is gyengüljön az iphon a hetedrangú fejlesztőivel, és már andriod fejlesztői szintre nerfelődött bagázsával, Jobs receptjei még jódarabig ki fognak tartani.

2016. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

(Azért írtam azt, hogy menő, hogy jobban érzékeltessem a kérdésemet.)

De egyébként vitatkoznék veletek mert az i4s olyan erős hardvert kapott, hogy még mindig megállja a helyét, az i5s meg egyenesen még mindig a legkedveltebb iPhone. Szóval, hogyha vesszük ezeknek a példáját akkór elképzelhető, hogy az i6s-is a csúcskategóriás teló lesz 3-4 évig?

2016. jan. 2. 11:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem addig lesz népszerű, amíg maga az Apple is, vagyis vele együtt a telefonjaik is, nem számít, hogy az iPhone 4-ről vagy az iPhone 6s Pluszról van szó. Az emberek általában csak az almalogót nézik, a mögötte lévő telefont már nem igazán.

Csúcsmobil pedig addig marad, amíg meg nem jelenik a 7.

2016. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!