Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a gépet és a...

Cpt.Price11 kérdése:

Bekapcsolom a gépet és a winchester egyszer csak gondol egyet és kattan, lefagy az egér meg minden és újra kell indítani a gépet, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régen újraindítottam ment tovább, utána ha kihúztam a winchesterből a kábelek elindítottam az nélkül utána bedugtam és újra elindítottam megint ment tovább. De most már van hogy elindításnál is kattan és nem csak egyet hanem többet egymás után felpörög kattan felpörög kattan és ezt ismételgeti. Már 3-4 winchestert próbáltam más gépben jó, de ebben nem. Mi mehetett tönkre, vagy mit kéne csinálni, hogy megjavuljon?

2016. jan. 1. 16:19
 1/2 Szirty ***** válasza:
Tápcsatlakozó (kontakt) vagy tápegység hibája is okozhat ilyen jelenséget.
2016. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tápcsatlakozó (kontaktot) hogy lehet letesztelni hogy jó vagy sem? És hol található az a kábel?
2016. jan. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!