Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7ről szeretnék a...

Windows 7ről szeretnék a 10-es verzióra váltani, de egy hibaüzenet fogad a telepítésénél, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

A konkrét üzenet:

Nem sikerült telepíteni a windows 10-et

0xC1900101 - 0x3000D

A telepítés a(z) FIRST_BOOT fázisban meghiúsult, a hiba egy MIGRATE_DATA művelet közben történt



2016. jan. 2. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek szeretnél? Státuszszimbólumból? Hogy mondhassad: neked w10 van? Rengeteg a bizonytalansága ennek a MS marketingnek! Tudja mit csinál. De mi lesz, ha egy biztos rendszer helyett kapsz egy bizonytalant? Perre mégy Te is?

[link]

em éri meg! Sokan bizony státuszszimbólumból csinálják, a Microsoft cseles, üzleti marketingjét bekapják, kevesen tudnak ellenállni, hogy ingyenesen, minden probléma nélkül még az xP-ről, w7-ről történő frissitést is szorgalmazza. Holott alig különbözik a 8-asoktól. Csak azért frissiteni, hogy mondhassad neked w10 van? Persze 2 tábor van, az egyik azt mondja jó, a másik szidja, hogy nem jött be és vissza akar menni 8-ra, 7-re, mert pl. egyes funkcik át sem jöttek. A sok szöveg helyett álljon itt néhány problémája, de a net tele van vele:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

Még az originált változatot is állandóan javitgatják.

De a döntés a Te kezedben van.

2016. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azta...

Rohadtul nem státusz növelésből, segitségért írtam, nem ilyen kicsinyes, ellenző dumáért....

2016. jan. 5. 10:46
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Windows 7 ultimate van és naponta felkínálja a Windows a 10 re való frissítést. Nekem viszont tökéletesen megfelel a 7 mert megszoktam,jól eligazodom. Szerintem is gondold át és ezt barátilag mondom.
2016. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Választ vártam, nem pedig tanácsot, hogy miért ne váltsak, de köszönöm szépen!
2016. febr. 8. 22:56
 5/5 anonim válasza:
Próbáld meg a Microsoft oldaláról letölthető media creation tool-al. A get windows 10 elég hibás.
2016. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!