Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-ből nem jön hang, de ha...

Dávid kérdése:

PC-ből nem jön hang, de ha csatlakoztatom a fejhallgatót, onnan igen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Amikor vettem a gépet, tesztelték és volt hang. Windows 8 van rajta. Sajnos nem értek a gépekhez.

2016. jan. 2. 16:34
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

Van hozzá külön hangszóró, vagy csak a beépített kicsiből jött előbb a hang?

Ha a belső nem szól most, valószínűleg véletlenül le lett tiltva. A hang beállításoknál (vezérlőpult) keresgélj.

2016. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos nem találtam meg.

Alternativ megoldás lehet, hogy veszek valamilyen gagyi hangszórót 1500Ft-ért.

2016. jan. 4. 10:14
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs külön hangszóró, a beépített nem szól rendesen.

Garanciális a gép de nem hiszem h visszaviszem, több kerülne a benzinköltség, mint egy hangszóró.

2016. jan. 4. 10:15
 4/6 Lajos54 ***** válasza:
100%
Az a beépített (persze gépe válogatja) úgyis csak arra jó, hogy valami nyikorogjon, de normális hangot nem tud kiadni. Még a legegyszerűbb, legolcsóbb külön csatlakoztatható hangszóró pár is százszor különbül szól.
2016. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BestGameSoft válasza:
Teljes mértékben LOW GRAPHICS-en mert hát én néztem videókat youtubon hogy 2x 2.50 ghz-s procin fut de ott meg utólag töltődik be a pálya (térkép)de engem nem zavarna mert játszottam a vice cityvel is sokáig és megszoktam , itt a gyakori kérdéseken kérdezték többen is hogy ilyen olyan enyémhez hasonló konfigon el fut e és rengetegen írtak hogy a legkisebb grafikán igen !
2016. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BestGameSoft válasza:
bocs utóbbit nem ide akartam ! elnézést még egyszer ! :D :D
2016. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!