Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan problémám lenne, hogy a...

Olyan problémám lenne, hogy a gépem a bejelentkezésnél a következőt írja ki a jelszó megadásánál: A (z) Felhasználói profil szolgáltatás nem tudott bejelentkezni. A felhasználói profilt nem sikerült betölteni. Valaki segítene? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy oldalon találtam egy megoldási problémát, viszont nem tudom végrehajtani. Valaki tud segíteni?

Itt az oldal, ahol a megoldást találtam:

[link]

Az 1. módszert szeretném végrehajtani, viszont odáig minden megy, hogy behozom a regedit-et és eljutok odáig, hogy CurrentVersion, viszont utána nekem nincs olyan, hogy ProfileList.

Nem tudom, hogy az mennyire fontos, de Windows 7 Ultimate operációs rendszer van a gépemen.

Nem igazán értek hozzá, valaki segítsen. Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 2. 23:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Már közbe sikerült megoldani a problémát.
2016. jan. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!