Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvan a gépigény mégis...

Dancsó Máté kérdése:

Megvan a gépigény mégis szaggat a játék?!

Figyelt kérdés

A GTA 4-ről van szó.. A játékban megvannak a patchek,felvan telepítve a legújabb videókártya driver. A játékban ha lehúzom a grafikát úgyan úgy megy mint magas-on.


Gépem:Proci:Amd Athlon 64 x2 3800+

Videókari:AMD HD5670 512mb 128bit

Ram: 5 GB



2016. jan. 5. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs meg az erő hozzá, kevès a processzorod
2016. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem elég, lassú a processzor és a videokártya is, nekem Athlon 64 x2 5000+al is cpu limitem volt Radeion Hd 4850 kártya mellett
2016. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a GTA IV arról híres, hogy összecsapott fos lett. Nem csak a sztorit értem ez alatt, hanem a konfigurálást is. eggyes szigetek olyan szarul lettek konfigurálva, hogy a rockstar kirugta az ezt elvégző embereket.

Nem viccelek, lehet hogy jobban a futna a battlefield 3, pedig szerintem az egy sokkal szebb és részletgazdagabb játék

2016. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!