Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen lovat vegyek StarStablen?

Milyen lovat vegyek StarStablen?

Figyelt kérdés
12-es szintu vagyok! Es tegnap kaptam meg a Lifetime tagsagomat 3000 star coinsszal :)

2016. jan. 6. 15:04
 1/7 anonim válasza:
Szia :-). Én a Morgant, Quartert vagy a shire-t ajánlom! Mondjuk a shire-t nem tudom hányas szinttől lehet megvenni. Ezeknek a lovaknak jó a grafikájuk gyorsak is.... Gyorsaság szempontjából Quartert vegyél, de a morganok is nagyon cukik. Nem gyorsabb a quarter-nél, de az újabb Morganok gyorsabbak, mint a régiek ( asszem a fehér, másnéven szürke, a fakó és az egyik feketw az.) Sok sikert :-)
2016. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Shire gyorsabb a quarternél, nekem van mindkettő és leteszteltem. Tehát sztem shiret :)
2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyorsabb a shire. Én azt vennék :)
2016. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
FRÍZT
2016. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A musztángot ajánlom neked. Én amikor megkaptam a lifetimet azt vettem. Baromi gyors, eddig 6 aranyat, 7 ezüstöt, és 10 bronz érmet nyertem vele. a quater is jó, meg a morgan is.
2017. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Frízt,Musztángot vagy ha pónit szeretnél haflingi. Nagyon szépek mindegyik és gyorsak.
2018. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
40%
Minden ló ugyanolyan gyors xDDDD
2018. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!