Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on hogyan kell a...

Facebook-on hogyan kell a profilképnek szánt kép két szélére olyan keretet csinálni, ami igazából elmosódva és felnagyítva maga a kép?

Figyelt kérdés
amikor pl nem négyzet alakú a kép, és nem akarsz levágni belőle. már egyre több helyen látom, de nem tudom hogy csinálják, pedig sztem tök jó, legalábbis nem olyan feltűnő.

2016. jan. 6. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
-ha betudsz linkelni,egy ilyen képet ide,akkor már látszana,hogy valamicskét értesz a gépezésből,és akkor már érdemes lesz neked megírni,hogy hogyan tudod megcsin ....
2016. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

öhm csak az a gond, hogy nem fogom egy ismerősömnek a képét belinkelni, még ha elhomályosítanám is magát a képet, hogy csak a keret látsszon, akkor is mint mondtam, a keret maga kép, szóval így ezt nem fogom tudni belinkelni. másrészt meg azért sem, mert google-ön már mindenféle rákeresési kombinációval próbáltam már keresni egy minta képet, de úgy tűnik, hogy nem tudom milyen "szakkifejezést" kell használni erre keretre.


"...értesz valamit a gépezésből"

hát ez először is nagyon kedves... mondd milyen szak a "gépezés"? az hogy hogyan lehet spec olyan keretet csinálni, az még csak nem is az informatikához tartozik. és nem is a "gépezés"-hez. ne hidd már hogy olyan analfabéta vagyok hogy egy képet nem tudnék belinkelni ha lenne.. szimplán csak egy olyan app, vagy akármi kéne amiben van olyan. nehogy már ne érdemeljem meg a segítséget, csak mert egy pontosan megírt leírásom van róla, de nincs amit belinkeljek. hát komolyan...

2016. jan. 7. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
-elolvastam az írásod ,szia...
2016. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi, nem megbántani akartalak, csak tényleg nem bírom amikor lenéznek
2016. jan. 7. 20:21
 5/6 anonim válasza:
Pics_art nevű képszerkesztővel ;)
2016. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2016. jan. 16. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!