Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan webtárhely szolgálta...

Van olyan webtárhely szolgáltató, vagy VPS hosting aki bevállal warez fórun oldalakat?

Figyelt kérdés

(Olyan indexelő fórumot és blogot ahol nincs a tárhelyen valódi tartalom)


Kb havi 1500 ft ig érdekel ha webtárhely

És 6-7e ha VPS. (1GB RAM, 10-20 GB HDD)


Olyan szolgáltató kéne, aki egy felhasználói bejelentés hatására nem törli azonnal az egész oldalt, hanem tájékoztatz, hogy x link ellen panasszal éltek és ezért jobb lenne ha levenném, és én eltávolítm a kérdéses tartalmat, így mindenki jóljár.


2010. márc. 25. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
álmodj cigánylány...
2010. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos nincsen ilyen.

Magadnak kell megold mint a többi warez oldal=>gyors net egy elég gyors gép amit szervernek használhat és egy jól összerakott fórum.Mivel a gép ékel nappal kell ,hogy menjen és eszik elég sok áramot és sávszélt ezért nem fogod tudni kihozni 1500ft ból ,de viszont a magad ura lehetsz....

2010. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. ez hülyeség, egy csomó ilyen oldal közös szerveren fut, köztük az enyém is, de érdekelt volna más tárhely kínálata is.
2010. márc. 26. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
VAN ilyen tárhely szolgáltató, a warez linkelését engedik, és a tárolást is amíg nem érkezik túl sok bejelentés. 1 bejelentéshez nagyon sok irat, infó kell és azt is csak a hostnál lehet tenni, tehát nincs sok bejelentés warez tartalomról. Nekem is van egy oldalam, senki nem jelentett be semmit a hostnál. Lehet kicsit értelmetlenül fogalmaztam :D tehát [link] és ha kell valami skypeon elérsz: rugacs55
2010. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itthon, legális, megbízható, jó szolgáltató aki ilyet enged, nincs!
2014. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!