Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szétvághatok egy egérpadot...

Szétvághatok egy egérpadot méretre?

Figyelt kérdés

Akármilyen 9000 forintos Gamer egérpadról van szó, konkrétan

340x280 as méretről.

Az a helyzet hogy nekem a billenytűzet fiókba lenne a bill. melett. Hatalmas helyet foglal, kivágtam kartonpapírból a méretét hogy kipróbáljam mekkora.

Inkább tegyem rá a billentyűzet felét, mint hogy félbevágjam ollóval?



2016. jan. 7. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod, csak tessék. Baja nem lesz.
2016. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de nem lesz csúnya, ahol elvágtam? mondjuk felül nem érdekes mert azt nem látni az asztal takarja, de a bal oldalon lehetne látni. (jobb oldalon van logo).

Pléhvágó ollóval elvágnám szépen

2016. jan. 7. 21:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100% szivacs vagy van muanyag alja/kemeny teteje/varras a szelen (mint pl. ennek: [link] ?
2016. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem nem. ez több rétegű GAMER egérpad. nem ezek az olcsók. alul csúszásgátló meg valami pléh lemez is van benne.

azért mondom hogy papírvágó ollóval nem lehetne

2016. jan. 7. 21:42
 5/16 A kérdező kommentje:

de ez hülyeség.

miért ne lehetne szétvágni? szépen a három sarkát legömböjítem és ennyi

2016. jan. 7. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk az az 'olcso' egerpad ha jol emlekszem 16.000 forint korul mozog - meg ugyebar ott van az a varras is a szelen ami meggatoljha hogy azok a retegek szetjojjenek.


Sokat segitene ha csinalnal a szelerol egy kepet es feltoltened kepfeltoltes.hu-ra

2016. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2016. jan. 7. 21:59
 8/16 anonim ***** válasza:

Az egérpadok végfelhasználói szerződése nem teszi lehetővé az egérpad további feldarabolását.

Bár aki 9 ezret kiad egy habszivacs lapra, az nyilván más aljasságra is képes.

2016. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Darabolhatonak tunik, csak lehetoleg valami nagyon eles dologgal, peldaul egy szikevel kene vagni hogy ne szaggassa az anyagot hanem egy tiszta vagast csinaljon.


Elozo: Van aki egy eheto arannyal bevont kocka csokiert kepes milliokat kifizetni mert megengedheti, nem igazan kene azzal foglalkoznod hogy mas mire kolti a penzet.


Amugy ez nem akarmilyen habszivacs, az egerpadok igen is eleg fontosak a szenzor normalis mukodese erdekeben, az olcsok nem tulzottan jok, plane nem pl. FPS-ekhez ahol fontos a szinte instant mozgas stb...

2016. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: "Micsoda? Öccáz forintos Teszkós egérrel osztom a heccsátokat a Cségóba, az asztallapon tologatva, nekem te ne magyarázzá, hogy jobb a drágább egér, meg köll alátét!"

(Ismeretlen magyar felhasználó)

2016. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!